Duben 2010


Bleskova č.4

22. dubna 2010 v 19:00 Soutěže

Vaše znalosti o mě

 1. Čauky Mňauky xD
 2. Jak se máš?
 3. Líbím se ti?
 4. Jaký styl mám ráda
 5. Jak si vydělávám(když nevíš typni si každý skvělý tip ocením)
 6. Jaké jídlo mám nejradší
 7. Jaké jídlo nemám ráda
 8. Co doma chová ma co chci za zvíře
 9. Líbila se ti bleskovka?
 10. Tak ahoj                                          
     Nezapoměn připsat co chcš na diplomek                       


Slabota

20. dubna 2010 v 20:05 Blog
          Tak ohle je fáákt slabé oproti vanilce mám návštěvnost zcela nulovou
          neche te ji zvýšít?Please
                                        TOPlist

Kiki,Hannah,Audrey radí:Jak se skvěle fotit

20. dubna 2010 v 20:03 Scene

Přinášíme pár horkých typů, jak se správně nafotit. Jak to dělají ty ostatní, že jim to vždycky na fotkách tak sluší? Audrey, Kiki a Hanna jsou vždycky na fotkách fantastické, tak v čem je zakopaný pes? My ti dneska poradíme jak na to a slovo nefotogenická budeš moct vymazat ze svého slovníku!

Skin screenshot

Jak začít a co budeš potřebovat? Tak určitě je nezbytný foťák, není potřeba mít poslední novinku na trhu, nějaký úplně obyčejný bude stačit. Taky budeš potřebovat místo, kde se budeš fotit. Neměl by tě tam nikdo rušit. Pozadí tvých fotek by mělo být co nejčistší, není potřeba, aby celý svět viděl tvoje poházený spodní prádlo po pokoji :) Podívej se na fotky vpravo, na první na nás kouká z rohu ručník. Pokud se ti taková nepříjemnost stane, ale zbytek fotky dopadne dobře, tak ji prostě ořež a hotovo.

Až budeš víc natrénovaná, tak můžeš vyrazit třeba do parku nebo na nějaké tvoje oblíbené místo a poprosit kámošku, ať tě vyfotí.

Takže místo máš vybrané. Teď se zaměř na oblečení. Náš typ je : čím barevnější a křiklavější, tím lepší. Oblečení na fotce musí vyniknout. Oblíbené jsou růžové a elektricky modré zebří a leopardí motivy a velké originální obrázky.


Nyní se dostáváme k make-upu. Tady platí, že je žádoucí nanést o kapánek víc než normálně. Na fotce musíš zářit. Podle osvětlení se může stát, že tvůj make up se ti bude zdát nevýrazný. Čím víc budeš mít k dispozici světla, tím lepší bude výsledný obrázek. Světlo totiž zvýrazňuje všechny barvy a dodává jim život.

Takže máš místo, oblečení a líčení, teď už jen stačí natrénovat pózy. Můžeš se inspirovat fotkami ostatních. Některé scene girls třeba rády vystrkují jazyk, koušou si nehty nebo jiné pro ně specifické gesto. Také se zkoušej fotit z různých úhlů. Časem ti to půjde samo. Typ: většinou fotky brané zdola moc na kráse nepřidají.

Přejeme hodně štěstí!

Sobotní nákupy

19. dubna 2010 v 13:53
Tož jeli jsme nakupovat byli jsme v takko kik deichman atd.A jako koupi,a jsem si u Bati uúpa sožííí růžový botičky a nemohla jsem si koupit už nic jiného může za to jeden člověk ale moje maminka to není

Audrey Kitching

19. dubna 2010 v 13:52 Scene
jknh
Myslím že se hodí i skvěle na dess a co vám líbí se vám první koment bude odmeněn

ahojky

18. dubna 2010 v 11:59 Deníček
Právě jsem se dívala na jeden film až jsem brečela no tedka jím tak předpokládám že m,i snad popřejete dobrou chut xD a první kdo napíše tady koment nějaký je jedno jaký má u mě reklamu na 2 dny

Zípis sb(spřátelených blogů)

15. dubna 2010 v 19:08
Takže tady se můžete zapsat abyste byli moje sbéčka

tohle vepiš do komentářů z odpovďma:

 1. Proč chceš být moje sb?
 2. Jméno
 3. Blog
 4. Líbí se ti můj blog?
 5. Tvůj názoe na mě?

Nyní se můžete zapisovat