Stopování-Riziko nebo levný odvoz?

28. července 2011 v 19:56 |  Píšu
♫ ♬ ♥ ♪ ♡
Postavit se kousek do cesty,zvednout ruku a palec na horu.Někdo to zkoušel někdo ne.Pro někoho je to levná odvoz a pro někoho riziko,bojíme s zbytečně nebo na tom něco bude?
Více v cč.

Je hodně příběhu o stopování,někdy skončily dobře a někdy bohužel špatně.Avšak pro někoho je to jen levný odvoz a riziko neřeší.

CHYBA ČÍSLO 1: Nevíš komu sedbneš do auta,bylo už hodně případů kdy nějaká holka popřípadě i kluk sedly do auta nějakému maniakovi.

Zastaví vám auto a na pohled milý muž (nebo žena!) zastaví a usměje se. První dojem zklamal. Z "milého" muže se vyklubalo nějaké ůchylné prase! Začne vám sahat na nohy a nakonec chce po vás to nejhroší. I když vám zastaví žena,a vy si řeknete že ta vám nic neudělá je to chyba číslo 2

CHYBA ČÍSLO 2: Ženy,když si holka stopne ženu nepřemýšlí že by mohla být na holky,nebo by vás použila při dárcovství orgánu či jinších věcech avšak děsných věcech.

V jednom časopise jsem četla článek kde holka tajně stopem procestovala Evropu a rodiče o tom nevěděli. Dělala to ak každé prázdniny.Kdyby mi tohle udělalo moje dítě tak bych ho asi přetrhla jak hada. Myslím že takhle by jednal úplně každý. Někdy to štětsí máš a adrenalin a zvědavost se pokaždé zvětšuje. Není snad už možné s tím přestat. Většina lidí už si řekne že vždy měli štěstí a tak ho budou mít i teď. Další chyba! Ne vždy při tobě můžou stát všichni svatí a to štětsí mít budeš. Vždyť už tolik případů se stopem skončilo špatně. A už vůbec bych si někoho nestopovala když bych chtěla jet někam,hmm dejme tomu třeba do Anglie-poprvé.Nevíš kudy vede cesta a kam tě "milý" cizí řidič vez.Nevíš zdali jsi dorazil(a) na místo kde jsi chtěla. Nakonec při tvé neopatrnosti můžeš skončit v prohnilém sklepě. A navíc to za tebe odskáčou rodiče! Než začneš stopovat tak bych si ten krok dobře promyslela,taky by jsi už nemusela pár lidí které máš ráda vidět....
Proto za 1) Nestopuj,já osobně nestopuju a popravdě ani nechci...
2) NEDŮVĚŘUJ!
3) Lidí se přetvařují a ty naivní ovečka jim na to skočíš.Nesmíš!
4)Nikdy,nikdy a prostě nikdy nesedj někomu do auta koho neznáš.Taky by to mohlo být tvoje nejhorší rozhodnutí života,ale já tu nejsem od toho abych vám nařizovala co a jak máte dělat a tak konejte jak myslíte.Já se jen pokusila napsat tenhle článek pdole toho co jsem o stopování četla a o případech které jsem viděla v telce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama